تولیدکننده پکینگ برج خنک کننده تولیدکننده پکینگ برج خنک کننده .

تولیدکننده پکینگ برج خنک کننده

بسته بندی پکینگ برج خنک کننده

پکینگ برج خنک کننده:

هنگامی که صحبت از انتقال گرما و به طور خاص تر، خنک سازی آب می شود، کارآمد ترین راه فرآیند برج خنک کننده است. این روشی برای خنک سازی است که هزاران سال و حتی مصریان باستان و ایرانی ها از آن استفاده می کرده اند. که از شافت باد در پشت بام خود استفاده می کردند تا باد را بگیرند و آن را از آب قنات عبور دهند. سپس این هوای خنک شده به ساختمان ها تخلیه می شود و منشأ خنک کننده راحتی را فراهم می کند. امروزه، برج خنک کننده دقیقاً همان اصول را اتخاذ می کند اما از پیشرفت های تکنولوژیکی در مواد و طراحی برای بهبود بیشتر این روش کارآمد خنک سازی استفاده می کند. این مقاله بر روی برج های خنک کننده و به طور خاص تر، برج های خنک کننده مدار باز و اهمیت لایه انتقال حرارت بسته بندی برج خنک کننده تمرکز دارد.

برج خنک کننده مدار باز چیست؟

یک برج خنک کننده مدار باز می تواند به عنوان یک برج خنک کننده تعریف شود که در آن هیچ جدایی در حلقه خنک کننده از طریق جریان فرآیند وجود ندارد. آب خنک شده از طریق فرایند جریان می یابد و به برج خنک کننده باز می گردد، با فرآیند گرم می شود و آماده می شود تا دوباره از طریق خنک کننده تبخیری خنک شود.

در مقایسه، یک برج خنک کننده مدار بسته دارای مدار اولیه و ثانویه است. این مدار خنک کننده را از حلقه فرآیند جدا می کند. آب بر روی یک سیم پیچ درون برج گردش می یابد، که از طریق ورودی فن، خنک کننده تبخیری را به حلقه فرآیند می رساند، که به نوبه خود، آب خنک را به برنامه برمی گرداند. لازم به ذکر است که وجود یک برج مدار باز (با بسته انتقال حرارت) امکان پذیر است اما ایجاد مدار بسته از طریق معرفی مبدل حرارتی، که باعث جداسازی طرف فرآیند و سمت خنک کننده سیستم می شود.

هدف از پکینگ برج خنک کننده چیست؟

پکینگ برج خنک کننده، که به عنوان بسته انتقال حرارت یا بسته پر کننده نیز شناخته می شود، سطح وسیعی را برای خنک کننده تبخیری فراهم می کند. در زیر لایه توزیع آب و بالا تر از مخزن برج خنک کننده قرار دارد. بسته به نوع طراحی برج، هوا یا از طریق (پیش نویس اجباری) رانده می شود یا از طریق لایه پکینگ برج خنک کننده از طریق (پیش نویس القایی) کشیده می شود. با عبور هوا از روی فیلم آب، خنک کننده تبخیری اتفاق می افتد و آب خنک می شود.

آیا انواع مختلف پکینگ برج خنک کننده وجود دارد؟

پکینگ برج خنک کننده در هر شکل و اندازه ای وجود دارد و مهم است که بدانید چه زمانی و کجا از هر نوع استفاده کنید. این امر هنگام تعویض پکینگ برج خنک کننده از اهمیت ویژه ای برخوردار است، که در طول عمر معمول هر برج خنک کننده اجتناب نا پذیر خواهد بود.

از لحاظ تاریخی، بسته بندی برج خنک کننده با استفاده از چوب، یا در یک شکل بسته بندی شبکه و پاشش یا لایه های تراش خارج از کار، ساخته می شد. امروزه پلاستیک به صورت پلی یورتان (PP) یا پلی وینیل کلراید (PVC) متداول ترین ماده برای بسته بندی است. بسته بندی پلاستیکی مزایای بسیاری به همراه داشته است، اما قابل توجه ترین کارایی آن است. کاهش اندازه مورد نیاز یک برج خنک کننده به طور معمول 2/3 همچنین سبک است، کار با آن راحت تر می شود و بنابراین باعث تعویض و پاک کردن منظم می شود. نظافت بسته های چوبی معمولاً درجا انجام می شد.

پکینگ برج خنک کننده:

پکینگ برج خنک کنندهPP  و PVC همچنین در برابر فرسایش بسیار مقاوم است، از طریق تعداد زیادی از نقاط اتصال دارای ساختاری از خود پشتیبانی می کند و به دلیل ویژگی های ذاتی PVC و PP در برابر آسیب UV ، شیمیایی و باکتریایی، عمر طولانی را ارائه می دهد.

پکینگ برج خنک کننده یا به صورت بسته های Spalsh در بلوک ها یا ورق های مدولار یا شبکه های PP قابل انعطاف ساخته می شود. بلوک های مدولار بسته بندی را می توان به روش های مختلفی مونتاژ کرد. این موارد شامل، جوشکاری یا چسباندن ورق ها به یک دیگر یا استفاده از میله یا سبد برای در دست گرفتن ورق ها برای تشکیل یک بلوک است. ورق های جوش داده شده قوی ترین و سازگار با محیط زیست برای ایجاد بسته بندی مدولار محسوب می شوند. بسته هایی که با استفاده از میله ساخته می شوند، به مرور زمان شکل خود را از دست می دهند و از مکعب به شکل متوازی الاضلاع تغییر می کنند و باعث ایجاد نا کارآمدی در بسته بندی می شوند. در بسته های نگهداری شده از سبد، سبد ها اغلب از نوع سیم پلاستیکی هستند که با گذشت زمان تخریب می شوند، سیم را که باعث ایجاد خوردگی در برج می شود، در معرض دید قرار می دهد. پکینگ برج خنک کننده با استفاده از آشیانه نصب می شود. اگر چه از نظر تئوری جدا و تمیز کردن آسان است. این غالباً چنین نیست و نیاز به تعویض بسته فاول دارد.

چه چیزی نوع پکینگ برج خنک کننده را تعیین می کند؟

روند و طراحی برج خنک کننده مهم ترین فاکتور ها هنگام در نظر گرفتن نوع بسته بندی مورد استفاده است. این فرآیند کیفیت و درجه حرارت آب را تعیین می کند. در مناطق دارای آب رسوب اطمینان حاصل شود که بسته بندی مسدود نشده و عملکرد آن را کاهش نمی دهد. برای آب آلوده کمی و متوسط​​، جریان عمودی یا جریان افست و عمودی یا گزینه های فلوت کراس بزرگ تر در دسترس است. برای آب های بسیار آلوده، باید از شبکه یا پاشش مورب مورب استفاده شود. در صورت لزوم گزینه های بزرگ تر فلوت کراس نیز وجود دارد.

پکینگ برج خنک کننده مهم ترین قسمت برج خنک کننده است و کارایی آن به میزان تماس کامل آب و خنک کننده با پکینگ برج خنک کننده بستگی دارد. دمای پکینگ برج خنک کننده، ضد پیری، عملکرد عالی، ضد اشعه ماورا بنفش، عمر طولانی.

چگونه پکینگ برج خنک کننده را انتخاب کنیم؟

پاشش و پر کردن فیلم برای تسهیل فرآیند تبخیر و خنک سازی در برج خنک کننده ایده آل است. با این حال، محیط پر کننده فیلم در انتقال حرارت کارآمد تر است زیرا سطح وسیع تری ایجاد می کند، بنابراین عملکرد بهینه شده است. با این وجود به دلیل قرار گرفتن مداوم در معرض آب در دمای بسیار بالا، بیشتر در معرض فرسایش قرار می گیرد.

اگر برنامه های برج خنک کننده شما شامل گردش مجدد آب با کیفیت پایین و محتوای جامد بالا باشد، برای عملکرد بهتر می توانید محیط پکینگ برج خنک کننده را انتخاب کنید. همچنین، اگر آب در دمای بسیار بالا تولید شود، ممکن است محیط پر شدن چاشنی با میله های فلزی را در نظر بگیرید زیرا محیط پر کننده فیلم زود از بین می رود.

برج خنک کننده تجهیزات اساسی در اکثر صنایع تولیدی است. با استفاده از این دانش، می توانید نوع مناسب پکینگ برج خنک کننده را برای عملکرد بهینه و بهبود کارایی برج خنک کننده صنعت خود انتخاب کنید.

برج خنک کننده هسته اصلی اتلاف گرما برای گردش آب در تولیدات صنعتی است. در تولیدات صنعتی پکینگ برج خنک کننده، بر هزینه و کارایی تولیدات صنعتی تأثیر می گذارد.

استفاده نامناسب از برج های خنک کننده در تولید صنعتی می تواند منجر به اتلاف ناکارآمد گرما، رکود تولید و خطر بالای دمای آب شود. بسته بندی برج خنک کننده عامل اصلی تقویت چرخه گرمابی است. بنابراین، ما باید بسته بندی برج خنک کننده با کیفیت بالا را انتخاب کنیم.

·        اول ، جریان متقاطع برج خنک کننده اندازه استاندارد.

فاصله بین قسمت بالای برج خنک کننده و پایین فن باید 1.2 برابر قطر فن باشد.

·        دوم ، زاویه استاندارد برج خنک کننده جریان جریان.

1.  هنگام ساخت یک برج خنک کننده ضد جریان، قسمت بالای بسته بندی و قسمت جریان هوا باید در 90 درجه کنترل شود. از یک روکش تخت بالا استفاده شده و یک سیم پیچ انحرافی نصب شده است. زاویه گیر آب و قسمت جریان هوا در زاویه 90-120 درجه قرار دارند. بین.

2.     بالای برج از نوع جمع شده، گوشه بالای پوشش قسمت جمع شدگی باید بین 90-110 درجه کنترل شود.

3.     زاویه پر شدن آب بین 5-8 درجه کنترل می شود.

4.  در فرآیند استفاده، اقدامات گردش خون اضافی باید به منظور جلوگیری از اتصال کوتاه بین هوا و کف بسته بندی تنظیم شود.

در مناطق سرد، ما باید یک ماده پرکننده خاص انتخاب کنیم، با توجه به درجه حرارت محلی تعیین می شود، پکینگ برج خنک کننده را با مقاومت در برابر سرما بالا انتخاب کنید. گرما و مقاومت بسته بندی برج خنک کننده باید بر اساس تجزیه و تحلیل جامع فن باشد. از طریق محاسبه، یک بسته بندی برج خنک کننده مناسب طراحی کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پکینگ برج خنک کننده و اطلاع از پکینگ برج خنک کننده به وبسایت پکینگ برج خنک کننده مهتاب گستر مراجعه نمایید و یا از طریق شماره تماس های 02166706377 و ۰۹۱۲۶۲۱۸۵۳۳ در ارتباط باشید.

برای راهنمایی و پشتیبانی با تیم متخصص مهتاب گستر در تماس باشید.

 


برچسب: پکینگ برج خنک کننده - تولید پکینگ برج خنک کننده - تولید کننده پکینگ برج خنک کننده - قیمت پکینگ برج خنک کننده - فروش پکینگ برج خنک کننده ساخت پکینگ برج خنک کننده - خرید پکینگ برج خنک کننده - کارخانه پکینگ برج خنک کننده - خط تولید پکینگ برج خنک کننده - پکینگ برج خنک کننده مهتاب گستر - مهتاب گستر،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۵۴:۳۵ توسط:شرکت مهتاب گستر موضوع: نظرات (0)

ارسال نظر توسط مدیر غیرفعال شده